Výroba POUŤOVÝCH a ADRENALINOVÝCH ATRAKCÍ             Infolinka: +420 777 949 570

REFERENCE

Na této stránce reference naleznete výběr některých pouťových a adrenalinových atrakcí které jsme za dobu působení naší firmy vyrobili. Nejsou zde ukázány všechny adrenalinové a pouťové atrakce které jsme vyrobili.

Kontaktujte nás v případě, že budete chtít vyrobit některou z ukázaných atrakcí nebo i jinou atrakci nebo budete mít zájem o podrobnější informace o některé uvedené atrakci nebo o naší produkci. Veškeré kontakty na naši firmu naleznete na stránce kontakty .

Pouťový kolotoč se slony - rodinná atrakce

Kolotoče jsou neodmyslitelnou součástí každé pouti a proto se jich vyrábí velké množství v různých variantách jako řetězové nebo s rameny nebo také s pevnou otočnou deskou. Vyrábíme všechny tyto typy dětských pouťových kolotočů. Na tomto dětském kolotoči nahradili klasické „labutě“ sloni a jedna malá opice.

Pouťová a adrenalinová atrakce "Lavice"

Výroba této adrenalinové atrakce probíhala přesně podle požadavků a zadání zákazníka. Otočná lavice je jednou z oblíbených adrenalinových atrakcí. Lavici jsme vyrobili po úpravách dle požadavku zákazníka. Zákazník si zadal počet sedadel na lavici , její velikost a také barevné provedení. Podmínkou bylo také aby atrakce byla mobilní. Na základě těchto jeho požadavků jsme uvedenou adrenalinovou atrakci vyrobili a dodali. Lavice je mobilní a je možno ji vozit za standardním nákladním vozidlem na ...

Kolotoč s labutěmi - rodinná pouťová atrakce

Dokončili jsme výrobu dětského kolotoče s labutěmi.

Pokud máte jakýkoli dotaz, kontaktujte nás

Jméno:

E-mail:

Telefon:

Váš dotaz:

6.9.2014

1.9.2014 jsme spustili novou webovou prezentaci naší firmy kde získáte veškeré informaci o naší ...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.